Skúsenosť s Grandoptical

Diskusia na rôzne témy
Simona11
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Streda, 7. Februára 2024, 10:13

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Simona11 »

Tak to ani nestraš ale je pravda že som tiež ešte u očného nebola. Nejak sa k tomu nejdem dokopať.

Imary
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 17. Januára 2024, 10:31

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Imary »

Tak skús si zájsť len do optiky, ja som bola v Grandopticale a za mňa super, chodím tam teraz na preventivky. Je to rýchle a celé vyšetrenie trvá tak 15 minút. No a hlavne ta nebudu nútiť do kúpy okuliarov, proste ti dajú potvrdenie aké dioptrie potrebuješ a ty sa rozhodneš kde si okuliare kúpiš.

Simona11
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Streda, 7. Februára 2024, 10:13

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Simona11 »

Imary napísal: Pondelok, 12. Februára 2024, 19:32 Tak skús si zájsť len do optiky, ja som bola v Grandopticale a za mňa super, chodím tam teraz na preventivky. Je to rýchle a celé vyšetrenie trvá tak 15 minút. No a hlavne ta nebudu nútiť do kúpy okuliarov, proste ti dajú potvrdenie aké dioptrie potrebuješ a ty sa rozhodneš kde si okuliare kúpiš.
Aha a stačí mi tam prísť a vyšetria mi zrak?

Imary
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 17. Januára 2024, 10:31

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Imary »

Musíš sa objednať, na stránke máš termíny z ktorých si môžeš vybrať. Teraz merajú zadarmo len do 12 ale niekedy na jar budú merať celý deň, takže záleží ako ti to bude vyhovovať. A väčšinou tá akcia trvá aj mesiac takže určite nejaký termín vychytáš.

Simona11
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Streda, 7. Februára 2024, 10:13

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Simona11 »

Super díky, nakoniec som ešte našla voľný termín na ďaľší týžden. Čím skôr tým lepšie. Možno ešte vyfasujem nejaké nové okuliare :-) Akurát mám tam volno tak som si to tam pichla doobeda.

Imary
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 17. Januára 2024, 10:31

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Imary »

Simona11 napísal: Štvrtok, 22. Februára 2024, 20:06 Super díky, nakoniec som ešte našla voľný termín na ďaľší týžden. Čím skôr tým lepšie. Možno ešte vyfasujem nejaké nové okuliare :-) Akurát mám tam volno tak som si to tam pichla doobeda.
Tak čo ako si dopadla? Odvážila si sa nakoniec na tú kontrolu.

Simona11
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Streda, 7. Februára 2024, 10:13

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Simona11 »

Imary napísal: Štvrtok, 21. Marca 2024, 12:21
Simona11 napísal: Štvrtok, 22. Februára 2024, 20:06 Super díky, nakoniec som ešte našla voľný termín na ďaľší týžden. Čím skôr tým lepšie. Možno ešte vyfasujem nejaké nové okuliare :-) Akurát mám tam volno tak som si to tam pichla doobeda.
Tak čo ako si dopadla? Odvážila si sa nakoniec na tú kontrolu.
Jasné bola som, a presne ako som predvídala potrebujem dioptrické na diaľku. Ale len slabšie sklá. Vybrala som si nejaké obyčajné rámiky a ani ma teda tie okuliare nestáli moc takže som spokojná.

Imary
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 17. Januára 2024, 10:31

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Imary »

Tak hlavne že budeš dobre vidieť. Inak ja tiež nehľadám nejaké moderné a značkové. Vždy si vyberem z klasických, z tých majú veľmi dobrý výber a ani nie sú tak drahé.

Napísať odpoveď