Akým športom sa venujete

Diskusia na rôzne témy
Adys
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Piatok, 25. Novembra 2022, 10:15

Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa Adys »

Zaujíma ma či sa niekto venuje viacerým športom v roku, pretože mám pocit že všetko moc stojí. Ja chodím rada na bicykel alebo aj korčule. Chcela by som chodiť aj lyžovať ale keď som videla tie ceny tak ma skoro odvalilo:-(

Juanko
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 15. Januára 2021, 19:37

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa Juanko »

Lyzovačka je drahá záležitosť... akože ja som chodieval do fitka, ale v poslednej dobe na tom nemám nejako extrémne veľa času... tak som si domov kúpil len hrazdu na cvičenie z https://www.electronic-star.sk/Fitness-a-sport/Posilnovanie/Hrazdy/ a doma si pekne po robote trochu zacvičím :) ale rád chodím aj na bike, len teraz v zime sa moc nedá

EskiMes
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa EskiMes »

No to je pravda, lyžovačka je v tejto dobe drahá. Keď som bol malý tak sme stále lyžovali ale to teda boli iné ceny. Na bicykel teda chodím asi najviac a sem tam si zabehám ale to len keď sa mi chce čo nie je dosť často.

jankanova78
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Nedeľa, 5. Februára 2023, 14:35

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa jankanova78 »

ja som začala dosť cvičiť, chcela som hlavne schudnúť pár kíl ale drží ma to dodnes a to už mam svoju váhu. Začínala som v posilke ale keďže ma to tak chytilo kúpila som si aj domov rotoped, mam ho od fitham

adkanov1
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Streda, 8. Februára 2023, 19:21

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa adkanov1 »

ja dosť cvičím doma, niekedy len podľa videí na youtube, ale mám doma aj trenážer https://www.fitham.sk/trinfit-monta-c200, cvičím na ňom každý večer tú polhodinu

byrikk
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Februára 2023, 12:49

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa byrikk »

ja osobne mám rada hocijaký šport, rada si aj zacvičím v posilovni alebo len doma. Takisto aj zašportujem von

zuzka
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Nedeľa, 5. Februára 2023, 17:19

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa zuzka »

ja často cvičím hlavne doma, mám rôzne činky, alebo iné pomôcky na cvičenie

annajamb135
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Štvrtok, 23. Februára 2023, 18:51

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa annajamb135 »

Veľmi som si obľúbila cvičenie v posilke, baví ma rôznorodosť strojov, mám tak viacero možnosti čo a ako cvičiť

mariarobotnikova
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Piatok, 24. Februára 2023, 10:12

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa mariarobotnikova »

venujem sa viacero aktivitám, či už von rôznym športom, ale pravidelne chodím aj do posilovne 2-3 krát do týždňa, rada posilujem hlavne ruky a chrbát ale zameriavam sa samozrejme celotelovo

Bobisimo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Decembra 2022, 10:25

Re: Akým športom sa venujete

Príspevok od používateľa Bobisimo »

Ja pravidelne jazdím na bicykli, to je taká moja záľuba, teda pokiaľ je dobré počasie. Inak si sem tam chodím zacvičiť ale nie veľmi často.

Napísať odpoveď