Hľadám e-shop s kvalitnými zdravotnými matracmi

Všetko čo hľadáte alebo ponúkate píšte sem
martina_dubec
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Júla 2018, 15:38

Hľadám e-shop s kvalitnými zdravotnými matracmi

Príspevok od používateľa martina_dubec »

Zdravíčko, prosím vás odporučte mi e-shop, ktorý predáva kvalitné zdravotné matrace online.

Ideálne bude, keď budete mať sami skúsenosť s daným eshopom.

Budem rád za akúkoľvek radu! :ugeek:

JakubKubo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Piatok, 3. Mája 2019, 12:32

Re: Hľadám e-shop s kvalitnými zdravotnými matracmi

Príspevok od používateľa JakubKubo »

Keď už budeš mať tak kvalitný e-shop soblečením je tu https://toppancuchy.sk/ :)

simonk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Piatok, 15. Mája 2020, 11:02

Re: Hľadám e-shop s kvalitnými zdravotnými matracmi

Príspevok od používateľa simonk »

Ahoj, ja by som ti určite odporúčil e-shop Dormeo. Majú tam myslím, že aj zdravotné matrace z prírodných materiálov. Ja som silný alergik, tkaže pre mňa bol výber matracu naozaj dôležitý a ja som spokojný. Nejaký konkrétny typ ti povedať neviem, záleži od tvojich zdravotných problémov. Či potrebuješ matrac tvrdší, mäkkší, s pamäťovou penou, s pružinami, ... Síce nie sú matrace u nich úplne najlacnejšie, ale ja som ešte ušetril niečo cez https://www.kodino.com/sk/ takže sa mi to uričte vyplatilo. ;)

PetronijeMesarek
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 19. Mája 2020, 09:00

Re: Hľadám e-shop s kvalitnými zdravotnými matracmi

Príspevok od používateľa PetronijeMesarek »

Dormeo je skvelý výber, doma máme 2 matrace a sme s kvalitou veľmi spokojní. Odporúčam investovať nejaké peniaze a užívať si dobrý nočný spánok.

Valej00
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Piatok, 22. Januára 2021, 15:07

Re: Hľadám e-shop s kvalitnými zdravotnými matracmi

Príspevok od používateľa Valej00 »

Ono hlavné záleží, že aký matrac ti nejlepšie vyhovuje, či mäkký alebo tvrdší, všetky majú svoje pre aj proti. Ja osobne mám rád tvrdší matrac, ale je to na každom, tu je celkom dobrá recenzia matracov, v ktorej sú napísané všetky pre aj proti jednotlivých typoc, skús si to prečítať :)

Napísať odpoveď