Skúsenosť s oknami od Incon

Diskusia na rôzne témy
Aňa
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2022, 10:50

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Aňa »

Máme ich už pár dní a veľmi rýchlo ich urobili, som myslela, že to trvá dlhšie. Ale chlapi boli šikovný, všetko nám ukázali čo bolo treba a dokonca ani neporiadok neostal veľký. Hlavne som rada že to máme z krku:-)

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Alfie »

Aňa napísal: Štvrtok, 4. Augusta 2022, 14:09 Máme ich už pár dní a veľmi rýchlo ich urobili, som myslela, že to trvá dlhšie. Ale chlapi boli šikovný, všetko nám ukázali čo bolo treba a dokonca ani neporiadok neostal veľký. Hlavne som rada že to máme z krku:-)
Tak paráda, hlavne nech ste spokojný. Túto zimu aspoň uvidíte či niečo ušetríte na energiách. My sme teda videli rozdiel hneď po prvej zime na účtoch, keďže tie staré prefukovali. Takže tesnia kvalitne a za to som vďačný.

Aňa
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2022, 10:50

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Aňa »

Tak som teda zvedavá, hlavne keď všetko tak zdražuje. Ale musím povedať že zatiaľ teda nekúrime a necítiť nikde že by prefukovali. A to manžel už pár krát si tú námahu dal skontrolovať ich. Tak tiež verím v lepšie účty:-) A hlavne sme ich už poriadne poumývali, lebo boli zacapkané takže sú krásne čisté. A veľmi jednoducho sa s nimi manipuluje za čo som rada, lebo tie staré sa zasekávali a niekedy som ich už nedokázala ani poriadne zavrieť.

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Alfie »

Aňa napísal: Utorok, 1. Novembra 2022, 19:16 Tak som teda zvedavá, hlavne keď všetko tak zdražuje. Ale musím povedať že zatiaľ teda nekúrime a necítiť nikde že by prefukovali. A to manžel už pár krát si tú námahu dal skontrolovať ich. Tak tiež verím v lepšie účty:-) A hlavne sme ich už poriadne poumývali, lebo boli zacapkané takže sú krásne čisté. A veľmi jednoducho sa s nimi manipuluje za čo som rada, lebo tie staré sa zasekávali a niekedy som ich už nedokázala ani poriadne zavrieť.
Neboj sa ten rozdiel v účtoch bude. Možno nie nejak veliký ale rozdiel bude vidno. A ukázali vám aj ten zimný a letný režim? Lebo to som napríklad u starých oknách ani nevedel a keď mi to tu chlapi z Inconu ukazovali tak som len kukal ako puk. Takže už som to menil na jar a teraz akurát pred dvoma týždňami.

Aňa
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2022, 10:50

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Aňa »

Alfie napísal: Štvrtok, 10. Novembra 2022, 09:51
Aňa napísal: Utorok, 1. Novembra 2022, 19:16 Tak som teda zvedavá, hlavne keď všetko tak zdražuje. Ale musím povedať že zatiaľ teda nekúrime a necítiť nikde že by prefukovali. A to manžel už pár krát si tú námahu dal skontrolovať ich. Tak tiež verím v lepšie účty:-) A hlavne sme ich už poriadne poumývali, lebo boli zacapkané takže sú krásne čisté. A veľmi jednoducho sa s nimi manipuluje za čo som rada, lebo tie staré sa zasekávali a niekedy som ich už nedokázala ani poriadne zavrieť.
Neboj sa ten rozdiel v účtoch bude. Možno nie nejak veliký ale rozdiel bude vidno. A ukázali vám aj ten zimný a letný režim? Lebo to som napríklad u starých oknách ani nevedel a keď mi to tu chlapi z Inconu ukazovali tak som len kukal ako puk. Takže už som to menil na jar a teraz akurát pred dvoma týždňami.
Tak to som zvedavá, ale tiež si myslím že niečo ušetríme lebo vidno že to tesnenie oproti tým pôvodným je úplný rozdiel. A áno ukázali nám to prestavovanie, dokonca aj ja netechnický typ som to pochopila:-))

Bobisimo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Decembra 2022, 10:25

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Bobisimo »

My máme tiež urobenú objednávku u Inconu. Na nový rok nám ich budú robiť. Poradili nám aj typ zasklenia, vzľadom na to kde bývame a že máme v blízkosti hlavnú cestu tak sme si nechali poradiť. Predsa len sa vyznajú. Tak dúfam, že nám to všetko klapne. Inak budeme mať plastové.

Merilynka70
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Decembra 2022, 15:49

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Merilynka70 »

My máme super skúsenosť s firmou VIGO

Kód: Vybrať všetko

https://www.daibau.sk/firma_vigo
maximálne odporúčam!

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Alfie »

Bobisimo napísal: Pondelok, 12. Decembra 2022, 15:06 My máme tiež urobenú objednávku u Inconu. Na nový rok nám ich budú robiť. Poradili nám aj typ zasklenia, vzľadom na to kde bývame a že máme v blízkosti hlavnú cestu tak sme si nechali poradiť. Predsa len sa vyznajú. Tak dúfam, že nám to všetko klapne. Inak budeme mať plastové.
Tak to vám držím palce nech vám to vyjde a hlavne nech ste s oknami spokojní ako my. My sme si tiež niečo nechali poradiť, proste myslím, že pokiaľ sa v tom stopercentne nevyznáš tak je to lepšie jako potom ľutovať že si si nedal anevybral to alebo ono.

Bobisimo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Decembra 2022, 10:25

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Bobisimo »

Vďaka. No je pravda že sa celkovo do takýchto vecí nevyznám. A hlavne som rád že nám poradili i normálne cenové varianty čo si môžeme v pohode dovoliť. Pretože niektoré firmy sa snažili predať čo najdrahšie.

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Alfie »

Bobisimo napísal: Pondelok, 2. Januára 2023, 11:17 Vďaka. No je pravda že sa celkovo do takýchto vecí nevyznám. A hlavne som rád že nám poradili i normálne cenové varianty čo si môžeme v pohode dovoliť. Pretože niektoré firmy sa snažili predať čo najdrahšie.
Veď jasné, tiež nám poradili v rámci naších možností, takže sme šli rad za radom a postupne sme dávali dokopy čo by sme chceli a do akej cenovej relácie by sme sa vošli. Nakoniec nám to krásne vyšlo takže super.

Napísať odpoveď