Valentín

Plusy alebo mínusy dnešného dňa
vlasana
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 13. Februára 2016, 22:22

Valentín

Príspevok od používateľa vlasana »

To je celkom na naserinkanie..... vôbec nechápem kto vymyslel práve tento sviatok pre nás !!!

To je len kvôli prachom.

martina123
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 10. Januára 2017, 17:58

Re: Valentín

Príspevok od používateľa martina123 »

tak je to dost komerny sviatok, ale tak cokoladu rada dostanem :D

Jurajom
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Utorok, 12. Mája 2020, 14:54

Re: Valentín

Príspevok od používateľa Jurajom »

Ani ja nemám problém s týmto sviatkom. Áno, človeka máš ľúbiť stále, nie len jeden deň. Ale je to príjemný pocit niekoho pekne obdariť. Nie len priateľku, ale aj rodičov, súrodencov. Dnes na internete nájdete všeličo, stačí len vedieť, čo sa tomu človeku bude páčiť. Pri nákupoch odporúčam využiť skvelé zľavy, ktoré nájdete na tejto stránke - https://www.kodino.com/sk/

SrebrenkoFazlija
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Utorok, 19. Mája 2020, 09:46

Re: Valentín

Príspevok od používateľa SrebrenkoFazlija »

Nepáči sa mi veľa reklám, ktoré sme nútení sledovať každý február, ale podporujem myšlienku nákupu darčekov pre ľudí, ktorých máte radi. Je vhodné aspoň raz ročne im pripomenúť, že ich rešpektujete.

KlaraK
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Apríla 2021, 14:43

Re: Valentín

Príspevok od používateľa KlaraK »

Náhodou, ja mám tento sviatok rada. Ako deti sme si dávali predsa valentýnky a to bolo aké milé :P

SandraKoz
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Apríla 2021, 13:06

Re: Valentín

Príspevok od používateľa SandraKoz »

Ja mám tiež rada tento sviatok ;) a síce si s manželom nezvykneme dávať nejaké dary, tento rok som neodolala a dala som mu vyrobiť spoločnú fotografiu na skle s venovaním https://onglazz.sk/ ... je to krásna a dizajnová záležitosť,radosť bude robiť nám obom

Lenočkaa
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Júna 2021, 11:48

Re: Valentín

Príspevok od používateľa Lenočkaa »

aj ja ho mám rada, a partner kúpi vždy mne aj dcére aspoň ružičku, je to milé :) @SandraKoz to je ale veľmi pekný darček, ešte som to nevidela

Braniso
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Štvrtok, 29. Apríla 2021, 16:00

Re: Valentín

Príspevok od používateľa Braniso »

žene kupujem na Valentýna darček preto, aby sa mi potom odvďačila v nejakom novom prádelku :lol:

Napísať odpoveď