Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Diskusia na rôzne témy
PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa PetoS »

Čaves. Hľadám darček k 70 narodeninám pre môjho otca. Viem že za mlada mal nejakú zbierku známok, mincí a dokonca nejakých odznakov. Má to uložené v kumbále a minule mi to akurát ukazoval a celkom bol z toho rozcítený. Blížia sa mu tie narodky a rozmýšľam že by som mu objednal nejakú sadu starých mincí alebo medailí na pamiatku – pozeral som niečo na Národnej pokladnici a tam som našiel kúsky ktoré by sa mu k jeho zbierke mohli hodiť. Neviem ešte som nikdy odtiaľ neobjednával tak by som bol rád za vaše skúsenosti s objednávaním u nich.

Olliver
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Utorok, 26. Februára 2019, 14:01

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Olliver »

Myslím že ako darček by to bolo super. Ja som z tej stránky ešte nikdy neobjednával ale mám doma jednu medailu od nich čo mi dala žena asi pred rokom. Mám k tomu aj tú kapsulu a nejaké dokumenty. Ale viac ti asi nepomôžem.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Ja som objednával už dávnejšie nejaké mince ale nebol vôbec problém. Zaplatil som to online. Objednávalo sa to ako na hocijakých iných internetových obchodoch. Majú pekné detaily

PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa PetoS »

Micho napísal: Utorok, 25. Februára 2020, 12:02 Ja som objednával už dávnejšie nejaké mince ale nebol vôbec problém. Zaplatil som to online. Objednávalo sa to ako na hocijakých iných internetových obchodoch. Majú pekné detaily
Super tak to som rád. A čo to je za mince čo si kúpil?

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Nemám toho až tak veľa, väčšinou tie po 30 Eur ako Cyril a Metod, Bernoláka a najnovšiu mám toho Pavla čo sa posielal len za cenu poštovného. Nie som až taký posadnutý zberateľ to len tak pre radosť aby som sa nenudil.

PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa PetoS »

Micho napísal: Utorok, 3. Marca 2020, 11:18 Nemám toho až tak veľa, väčšinou tie po 30 Eur ako Cyril a Metod, Bernoláka a najnovšiu mám toho Pavla čo sa posielal len za cenu poštovného. Nie som až taký posadnutý zberateľ to len tak pre radosť aby som sa nenudil.
Určite ako zábavka je to super. Už som niečo na nete vybral, dúfam že to normálne dorazí, keď je takáto situácia teraz. Ale píšu že eshop funguje normálne takže sa len spoliehať na tú poštu.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Naposledy som objednal pred asi dvoma týždňami a v pohode, nejak to nemeškalo. Tak myslím že ti normálne dojde.

PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa PetoS »

Micho napísal: Utorok, 24. Marca 2020, 15:15 Naposledy som objednal pred asi dvoma týždňami a v pohode, nejak to nemeškalo. Tak myslím že ti normálne dojde.
Našťastie mi už všetky došli, minulý týždeň ešte posledná ktorú som tak narýchlo stihol objednať, takže som rád. O mesiac bude oslava, tak mu to tam dám. Kúpil som aj nejakú peknú drevenú krabicu na to, tak si tam može dať aj tie čo už doma má.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Hlavne že to už máš komplet. Ja sa zase obzerám po novej, ale neviem sa rozhodnúť. Asi by som už mal ísť do práce lebo takto iba kupujem a míňam peniaze:-)

PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa PetoS »

Micho napísal: Piatok, 15. Mája 2020, 12:33 Hlavne že to už máš komplet. Ja sa zase obzerám po novej, ale neviem sa rozhodnúť. Asi by som už mal ísť do práce lebo takto iba kupujem a míňam peniaze:-)
Tak to chápem keď sa človek nudí tak len vymýšľa. Inak oslava bola úspešná no a teda najmä ten darček. Ešte po oslave sme sa s otcom bavili o tých krásnych starých časoch, čo mu mince pripomenuli, tak som bol úprimne šťastný. No škoda že ma takéto dačo nenapadlo už aj skôr. 

Napísať odpoveď