Sex s iným vo vzťahu

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
Emus357
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Utorok, 24. Mája 2022, 19:08

Sex s iným vo vzťahu

Príspevok od používateľa Emus357 »

Ahojte, môj priateľ má veľmi rád sex.. (samozrejme že aj ja) a dozvedela som sa, že by mu nevadilo keby mám sex aj s iným počas toho, ako sme spolu. Povedal ale, že budem stále jeho ( moje srdce bude stále patriť jemu). Samozrejme že aj on by mal sex občas s inou. Je odomňa starší o 9 rokov a tiež mi povedal, že vôbec nemusím žiarliť že jeho tie ,,sliepky,, nezaujímajú že on ich chce len na sex :D že jeho už také veci nebavia že by s niekým riešil nejaký vzťah. Chce aj aby som sa k nemu nasťahovala.

Celkom ma to zaskočilo ale potom som tak premýšľala, že ono by nás to aj tak spolu prestalo baviť (pretože sa to už dostáva do takého stereotypu) a on by si našiel na sex niekoho iného za mojim chrbtom, pretože viem, akí chlapi sú, keď majú takto radi sex. Tak som povedala že dobre ale že nech mi dá ešte čas to spracovať. Napíšte svoj názor a čo si o tom myslíte. Vydrží nám to? Nestratia sa tie city?

Alfonz 50
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Apríla 2023, 16:25

Re: Sex s iným vo vzťahu

Príspevok od používateľa Alfonz 50 »

To mislis vážne že keď toto povie muž ťa miluje

Alfonz 50
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Apríla 2023, 16:25

Re: Sex s iným vo vzťahu

Príspevok od používateľa Alfonz 50 »

YOU TUBE Denisa Riha Paleckova video Proč muži podvadeji pozri

Alfonz 50
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Apríla 2023, 16:25

Re: Sex s iným vo vzťahu

Príspevok od používateľa Alfonz 50 »

Alfonz 50 napísal: Nedeľa, 2. Apríla 2023, 16:41 To mislis vážne že keď toto povie muž ťa miluje
Super no nie

Napísať odpoveď