Akné

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
sandra_21
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Utorok, 27. Júla 2021, 10:50

Akné

Príspevok od používateľa sandra_21 »

Ahojte, mám doma 16 ročného syna, ktorý ma problem s akne. Dlho som patrala co na to, aké masticky a gely... nakoniec som našla produkt https://www.joalis.sk/e-shop/balicky-problemy/akne/ a ten zabral. Chcem sa podelit s vami o tento tip.

Adela94
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2021, 16:34

Re: Akné

Príspevok od používateľa Adela94 »

A ako to teraz? Mate foto do a po?

Misisi
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Re: Akné

Príspevok od používateľa Misisi »

Tiež by som chcela vidieť výsledky

Aňa
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2022, 10:50

Re: Akné

Príspevok od používateľa Aňa »

Mňa tiež trápy akné ale zatiaľ som teda nenašla nič čo by mi úplne pomohlo.

Milena
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Novembra 2022, 21:19

Re: Akné

Príspevok od používateľa Milena »

Dobrý deň, akné a škaredá pleť je veľký strašiak. Ja som mala pubertálnu pleť veľmi dlho, dávno po puberte. Chodila som ku kozmetičke, ktorá mi to vždy vyčistila a ukludnila ale stále sa mi to vracialo. Neviem, či ste skúšali kolagén, ale odkedy ho beriem tak vidím pozitívne učínky na moju pleť. Je kvalitnejšia a aj moje vlasy dokonca vyzerajú oveľa zdravšie. Tak ak môžem odporučiť, tak za mňa toto.

Nines
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 17. Mája 2022, 13:41

Re: Akné

Príspevok od používateľa Nines »

Milena napísal: Nedeľa, 6. Novembra 2022, 21:22 Dobrý deň, akné a škaredá pleť je veľký strašiak. Ja som mala pubertálnu pleť veľmi dlho, dávno po puberte. Chodila som ku kozmetičke, ktorá mi to vždy vyčistila a ukludnila ale stále sa mi to vracialo. Neviem, či ste skúšali kolagén, ale odkedy ho beriem tak vidím pozitívne učínky na moju pleť. Je kvalitnejšia a aj moje vlasy dokonca vyzerajú oveľa zdravšie. Tak ak môžem odporučiť, tak za mňa toto.
Tak i mňa tak troška začalo akné trápiť, síce to nie je tak zlé ale ten kolagén skúsim. No a teda na vlasy by sa mi to zišlo

Napísať odpoveď