Skúsenosť s oknami od Incon

Diskusia na rôzne témy
Dejvi
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 30. Apríla 2020, 13:18

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Dejvi »

Praker napísal: Piatok, 25. Júna 2021, 10:35 Hej hej majú tie nemecké profily a to kovanie.
A čo si myslíš ktoré by sa hodili na byt? My sme pozerali tie Luxury ale rozmýšľam že by som si dal urobiť na porovnanie aspoň dve ponuky. Ja sa moc nevyznám takže mi musí proste niekto poradiť

Praker
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Streda, 17. Februára 2021, 16:41

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Praker »

Dejvi napísal: Sobota, 24. Júla 2021, 18:32
Praker napísal: Piatok, 25. Júna 2021, 10:35 Hej hej majú tie nemecké profily a to kovanie.
A čo si myslíš ktoré by sa hodili na byt? My sme pozerali tie Luxury ale rozmýšľam že by som si dal urobiť na porovnanie aspoň dve ponuky. Ja sa moc nevyznám takže mi musí proste niekto poradiť
Čo som počul tie Luxury sú na byt dobré. Tiež sme ich pozerali aj na dom ale nakoniec sme dali predsa len Design. Takže myslím že tými nič nezkazíte.

Dejvi
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 30. Apríla 2020, 13:18

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Dejvi »

Veď práve že Luxury nám boli aj doporučené. Takže sa k nim asi prikloníme a pozisťujem aké máme možnosti ešte toho zasklenia a tak.

Misisi
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Misisi »

Od Inconu máme okná na byte. Už ich veru máme dosť dlho a neviem že by bol dakedy nejaký problém. Dokonca si moji rodičia plánujú od nich zmeniť okná. Ale to budú prerábať asi až ďaľší rok. Ale určite záleží kto vám ich bude zakladať. Kámoška menila okná u nejakej firmy a úplne im to odflákli takže každú chvíľu niečo riešili. Takže treba dávať pozor a raz za čas dozrieť.

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Alfie »

Tak to som rád, máme ich už založené asi mesiac. Zatiaľ som veru spokojný, prídu mi kvalitné. Tak si odskúšame aspoň prvú zimu, Snáď už niečo ušetríme na kúrení:-)

Misisi
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Misisi »

Alfie napísal: Streda, 6. Októbra 2021, 19:16 Tak to som rád, máme ich už založené asi mesiac. Zatiaľ som veru spokojný, prídu mi kvalitné. Tak si odskúšame aspoň prvú zimu, Snáď už niečo ušetríme na kúrení:-)
Tak ten rozdiel v účtoch po výmene myslím že bude, tiež sa nám podarilo niečo ušetriť.

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Alfie »

No to budem rád, to bol vlastne aj plán aby sa ušetrilo. Zatiaľ čo som skúšal tak to tesnenie je dobré, vôbec neprefukuje nikde a ani kadejaké zvuky zvonka nie je počuť ako predtým. A to čo si pamätám tak pri tých starých bolo normálne aj cítiť keď sme sedeli na sedačke večer ako prefukovali.

Misisi
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Misisi »

Alfie napísal: Utorok, 16. Novembra 2021, 12:58 No to budem rád, to bol vlastne aj plán aby sa ušetrilo. Zatiaľ čo som skúšal tak to tesnenie je dobré, vôbec neprefukuje nikde a ani kadejaké zvuky zvonka nie je počuť ako predtým. A to čo si pamätám tak pri tých starých bolo normálne aj cítiť keď sme sedeli na sedačke večer ako prefukovali.
Tiež si pamätám ako sa nám záclona hýbala:-) Teraz sa ani nehne. A inak máme dvojsklo pretože sme pri rušnejšej ceste a to nám hodne pomohlo. Nič nepočuť takže máme kľud a hlavne sa v noci vyspíme. A čo vlastne máte za okná?

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Alfie »

Misisi napísal: Štvrtok, 2. Decembra 2021, 16:04
Alfie napísal: Utorok, 16. Novembra 2021, 12:58 No to budem rád, to bol vlastne aj plán aby sa ušetrilo. Zatiaľ čo som skúšal tak to tesnenie je dobré, vôbec neprefukuje nikde a ani kadejaké zvuky zvonka nie je počuť ako predtým. A to čo si pamätám tak pri tých starých bolo normálne aj cítiť keď sme sedeli na sedačke večer ako prefukovali.
Tiež si pamätám ako sa nám záclona hýbala:-) Teraz sa ani nehne. A inak máme dvojsklo pretože sme pri rušnejšej ceste a to nám hodne pomohlo. Nič nepočuť takže máme kľud a hlavne sa v noci vyspíme. A čo vlastne máte za okná?
No nakoniec sme išli do exclusive, boli nám teda aj na dom doporučené:-) Len sme si dávali ten dekor dreva, nechceli sme čisto biele. Ale vyzerá to dobre.

Misisi
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Príspevok od používateľa Misisi »

Tak tie sme tiež rozmýšľali ale nakoniec sme dali tie Luxury. Inak ten dekor je super, myslím, že keď nie je možnosť drevených tak to pekne aspoň výzorom nahradí to drevo. A z diaľky to ani nie je poznať že to je plast.

Napísať odpoveď