Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Diskusia na rôzne témy
Misisi
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Misisi »

Alfie napísal: Štvrtok, 21. Januára 2021, 12:15 Už pred vianocami som si ich zaobstaral, oplatilo sa mi to, mal som dobrú cenu. A zvykol som si celkom rýchlo, zo začiatku to bolo také všeliaké ale teraz super. 
Tak to som rada, je to len o zvyku. Ja už si neviem predstaviť že ich nemám.

Svetlanka88
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Utorok, 23. Februára 2021, 14:24

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Svetlanka88 »

Skús v eyerim sa na toto opýtať, oni majú dosť dobrý výber a aj fajn ceny podľa mna :) a radi ti so všetkým pomôžu

Dejvi
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 30. Apríla 2020, 13:18

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Dejvi »

Najlepšie je si počkať na akciu, tam sa to obmieňa každú chvíľu a fakt niekedy kúpite nové okuliare pomaly za polovičnú cenu v Grandopticale. Tiež som si dával tu robiť multifokálne ale už dávno.

Praker
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Streda, 17. Februára 2021, 16:41

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Praker »

Tiež som nejaké kupoval a oplatilo sa. Minulý mesiac bola akurát akcia že si si mohol dať zmerať zrak zadarmo, tak sme tam celá rodina naklusali:-)))

Emo
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Emo »

Tak to je super, že to robia aj zadarmo. To by sa mi už patrilo vyšetriť oči. Už ani nepamätám kedy mi to robili naposledy. To sa tam treba nejak objednať alebo stačí si tam zájsť?

Matoono
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Streda, 30. Júna 2021, 19:04

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Matoono »

zatiaľ také nepotrebujem, ale aspoň mám tip kam prípadne zájsť.

Praker
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Streda, 17. Februára 2021, 16:41

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Praker »

Emo napísal: Pondelok, 26. Júla 2021, 13:35 Tak to je super, že to robia aj zadarmo. To by sa mi už patrilo vyšetriť oči. Už ani nepamätám kedy mi to robili naposledy. To sa tam treba nejak objednať alebo stačí si tam zájsť?
Treba sa objednať ale termín som dostal rýchlo. Meranie zadarmo robia len keď je akcia, inak sa pripláca.

Emo
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Emo »

Aha tak aj tak je to dobré, že tak rýchlo. U očného by som asi čakal chvíľu. Tak to sa skúsim objednať, alebo možno počkám na tú akciu ak by bola.

Praker
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Streda, 17. Februára 2021, 16:41

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Praker »

inak bola tá akcia minulý mesiac, neviem či si si všimol. A mňa to ani nenapadlo napísať:-) sorry. Neriešil som to keď som bol už tento rok.

Emo
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Emo »

Praker napísal: Štvrtok, 4. Novembra 2021, 17:06 inak bola tá akcia minulý mesiac, neviem či si si všimol. A mňa to ani nenapadlo napísať:-) sorry. Neriešil som to keď som bol už tento rok.
Áno vedel som o nej a aj som bol na meraní. Všetko bolo v pohode, aj objednanie bolo rýchle. Zatiaľ mám celkom dobré oči, takže som rád.

Napísať odpoveď